Трафикът на Дунав мост е интензивен

0
Информация от ГДГП за трафикът на българските гранични контролно-пропускателни пунктове
Информация от ГДГП за трафикът на българските гранични контролно-пропускателни пунктове Снимка: МВР

Информация от ГДГП за трафикът на българските гранични контролно-пропускателни пунктове

Границата с Румъния:

Трафикът е интензивен на ГКПП "Русе", ГКПП "Видин", ГКПП "Никопол" и ГКПП "Кардам" за товарни автомобили на изход.

Преминаването през съвместните гранични пунктове „Кайнарджа"/"Липница“ и „Крушари"/"Добромир“ се осъществява съгласно договореното работно време от 8:00 до 20:00 часа.

Границата с Гърция:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

През съвместните гранични пунктове „Златоград“/ „Термес“ и „Ивайловград“/„Кипринос“ могат да преминават само леки коли и микробуси.

Границата с Република Сърбия:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

Границата с Република Северна Македония:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

Границата с Република Турция:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 1
    2
    Народа
    А кой ще пръсне сливата на RO, TR и UA които пръснаха мантинелата точно на сръбчето да правят обратен, а беше сложена заради точно загинали деца??????
  • 2
    1
    Гост
    Кой ще отпусне пари за ремонт на платната, намачкани от камионите по Сърпчето? Държавата печели от тези камиони, но ние се свиваме в едно платно, че другото го харизахме наместо тир паркинг.
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари