Това е жената, откраднала от болно дете

1

Преди минути в сградата на Съдебната палата в Бургас бе вкарана жената, която заедно с приятеля си се забърка в гнусно престъпление.

Доника и Петко са обвинени за кражба от търговски обект - те са отмъкнали кутия с дарения за болно дете.

Двамата бяха задържани миналата седмица, а днес прокуратурата им поиска мярка за задържане "постоянен арест".

Очаквайте подробности.

Източник: 24 Часа
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари