Спипаха младежи с наркотици в Русе
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Бързо производство е образувано в Първо РУ за притежание на наркотици.
На 2 май около 23:45 часа наряд на групата за охрана на обществения ред при Първо РУ, при проверка на лек автомобил „Лексус“, в който са се намирали трима русенци на 23, 18 и 20 години, са открили в колата и в единия от тях наркотици.
Намерени са две пакетчета суха, зелена тревна маса и три хапчета, за които 23-годишния обяснил, че са марихуана и екстази.
По случая е образувано бързо производство за престъпление срещу 23-годишния мъж.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...