Случаен колоездач обяснява на Борисов: Пътят е масло!
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 5
По време на новата обиколка из страната Бойко Борисов се натъкна на случаен колоездач на рехабилитирания участък от пътя Самоков-Дупница.
Премиерът подвикна на преминаващия с колело мъж: “Аресва ли ти пъта? Пъта аресва ли ти?”
Човекът се спря, пресече платното и отговори: "Добре е, без грешка. Васко се казвам. Да ти кажем честно, аз не съм от ГЕРБ, обаче браво. Идеално. Моят треньор на времето викаше: Масло, масло!"
След като му пожела “Да си ми жив и здрав!” и малко го смъмри, че така невнимателно пресича, премиерът си взе довиждане с Васко, който на раздяла викна:
“Всичко е точно. Айде, лек ден, момчета!”
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия