Шофьор се заби в колоните на Орлов мост в София

0
Екипи на полицията извършиха оглед на мястото на произшествието
Екипи на полицията извършиха оглед на мястото на произшествието Видео: БНТ

Екипи на полицията извършиха оглед на мястото на произшествието

Пореден пътен инцидент се случи на Орлов мост в София вчера, когато шофьор катастрофира в колоните по средата на кръстовището, съобщи БНТ. Екипи на полицията пристигнаха веднага на мястото на произшествието.

До момента няма информация за пострадали хора при инцидента. Органите на реда извършиха оглед и започнаха разследване за установяване на причините за катастрофата.

Това е поредният пътен инцидент на оживеното столично кръстовище през последните месеци. В началото на август на същото място се случи тежка катастрофа между два автомобила, при която водачката на единия автомобил бе прегледана и освободена за домашно лечение.

Районът на Орлов мост е един от най-натоварените транспортни възли в столицата, свързващ булевардите "Цариградско шосе" и "Евлоги и Христо Георгиеви" с центъра на града.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари