Шофьор катастрофира след гонка с полицията в Лос Анджелис
- Редактор: Калоян Добрев
- Коментари: 0
Шофьор си позволи гонка с полицията в Лос Анджелис.
Униформените се опитали да спрат автомобила, защото имало информация, че е краден, предаде Ройтерс, цитирана от Нова телевизия.
На разпространеното видео се вижда как колата се измъква от патрулите през улиците на града и през трафика, докато най-накрая се разбива в мантинела. След това шофьорът излиза с високо вдигнати ръце и се предава.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“