Русенец: Това е подлез за "професионални" пешеходци!
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 6
Русенец сподели в социалната мрежа кадри от подлеза на жп гарата в града.
Снимките са потресаващи и говорят сами за себе си.
"Какви избори, какви обещания? Безхаберието на управляващите е опасно за Вашето здраве!", възмущава се М. Малчев.
Подлезът е построен преди 30 години, но тогава в него имаше магазини, фризьорски салони и барчета. Беше чисто, осветено и оживено. Отчайващо е в какво е превърнат сега - развалина.
Публикацията предизвика лавина от гневни реакции сред русенци. Хората смятат, че това е престъпна небрежност от страна на кмета и Общината.
Ето част от техните коментари:
"Кошмар! Как не са отмъкнали тръбите все още!"
"Само за професионални пешеходци! Някой да не изчезне под стълбите..."
"Това е новата "арт" концепция на кмета"
"Като във филм на ужасите"
"Кмете, имаш ли коментари?"



























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“