Русе се нажежи до 37 градуса
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Синоптиците предупреждават за изключително опасни жеги в следващите дни.
Температурите още днес тръгнаха рязко нагоре. В Сандански бяха отчетени 38 градуса, а в Благоевград, Кнежа, Свищов и Русе - 37, информира NOVA.
За петък отново в сила е първа степен за опасни жеги. Стойностите ще са над 35 градуса в 13 области от Централна и Северозападна България.
Горещините едва сега започват. Очаква се да става все по-топло и към средата на следващата седмица на места термометрите да прескочат психологическата граница от 40 градуса.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"