Рехав протест в Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 2

Само няколко служители на главна дирекция "Охрана" в Русе се събраха на протест днес по обяд. Те пискаха по-високи заплати.
Младши инспектор Светлозара Христова - сътрудник по охраната и председател на областното звено към синдикат "Охрана", заяви, че основните искания са повишение с петнайсетина процента на заплатите и изравняване с възнагражденията на служителите в МВР, по-добри условия на труд и запълване на незаетите щатни бройки.
"Малко хора сме се събрали в момента, защото колегите са заети със служебните си задължения. Нашите права за изразяване на протеста ни са единствено в неработно време", обясни Христова.
По думите й служителите на ГД "Охрана" в Русе са 29 души, като три са незаетите щатни бройки.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра