Преминаването по улица "Пиротска" - мисия невъзможна!
- Автор: Боян Тодоров
- Коментари: 0
Вървя си аз към къщи през огромните неизчистени преспи сняг, когато очите ми виждат още нещо по-абсурдно.
Паднало дърво, което барикадира продължението на улица Пиротска в посока на музикалното.
Попитах наблюдателите от кога стои така, а те ми отговориха, че са звъннали в общината и вече 40-50 минути стоят там и чакат да се пратят хора, които да изчистят пътя.
Абсурд пълен е всичко, случващо се в момента не само в Русе, а и в цяла България...после се оплакват, че младите бягат в чужбина.





























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие