Пребиха и ограбиха възрастен мъж в новозагорско село
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Полицията бързо е успяла да задържи нападателите
Възрастен мъж беше пребит и ограбен в дома си в новозагорското село Езеро. Полицията бързо е успяла да задържи нападателите.
На 29 декември малко след полунощ двама маскирани мъже са минали през покрива на гаража, заобиколили къщата, разбили вратата и влезли в къщата.
Заплашили с нож 72-годишният мъж и поискали пари. Той им дал всичко, което е останало от пенсията му – около 200 лв, съобщава bTV.
Мъжете избягали, а часове по-късно полицията успяла да ги арестува. Те са на 20 и 22 г. и са задържани за 72 часа. Единият има една присъда, а другият – пет.
Очаква се да им бъде повдигнато обвинение за грабеж, за което могат да получат до 10 г. затвор.























Неграмотни шофьори купували чешки книжки за 10 000 евро
НОИ отчита масово бягство от пазара на труда преди пенсионна...
КАТ прибира до 26 контролни точки за превишена скорост
Тръгва делото за побоя над Николай Кожухаров
Верижна катастрофа блокира пътя за Николово