Пореден абсурд: Жена почина, чакайки пред болницата в Благоевград
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Възрастна жена е починала пред КОВИД отделението на МБАЛ – Благоевград, предаде репортер на Радио „Фокус” – Пирин
От 5 дни тя се е лекувала от пневмония в домашни условия.
Днес, състоянието ѝ се е влошило, поради които нейни близки са я отвели до частната болница в града. Оттам са ги препратили към МБАЛ – Благоевград. Докато чака да бъде приета, възрастната жена е починала.
На мястото ще бъде извършен оглед от следствена група.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия