Показания на един от биячите зад колоните на МС
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Арман Бабикян цитира показанията на един от биячите зад колоните на МС
"Под колоните на МС имаше 5-6 човека, като имаше и едно момиче, но всички бяха в добро състояние. Попитахме момичето дали има нужда от нещо. То се усмихна и каза, че няма нужда от нищо. Те бяха на земята - седнали. Не съм видял никой служител да е влачил някого от протестиращите по земята. Винаги по двама служители ги водеха, държаха ги под мишници, за да не могат да се търкалят по земята."
Арман Бабикян се обърна към министър Рашков с въпроса: "Смятате ли г-н министър това за лъжесвидетелство по смисъла на закона?"
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия