Подновяват търсенето на безследно изчезналия българин в Есекс
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Полицията подновява търсенето на българина Валентин Качанов, изчезнал безследно в Есекс.
Новини от 27-годишния нашенец няма, откакто той се обадил на майка си, която живее в България, на 8 февруари, в 7:40ч. сутринта, предава novini.london.
По-рано през деня той напуснал дома си, за да отиде до Теско Екстра и след това до мола „Лейкссайд” в 10 часа, сутринта. Изтеглил пари от банкомат и вероятно е бил видян в център за залагания в мола. Действията му след това са неизвестни, може да се е върнал у дома или да е отишъл на работно си място „Грейс”.
Детективът Саймън Анслоу разказва: „Валентин често е разговарял със семейството си в България и не са имали никакви проблеми. Засега не знаем каква е причината за изчезването му. Не е имал дългове, или проблеми с алкохол или наркотици, психически отклонения или връзки с хора, замесени в престъпление. Семейството на Валентин е много притеснено и ние също. Ако сте го виждали, свържете се с нас.”























Повдигнатото кръстовище при Халите се разпада месеци след...
Пенчо Милков: Тече поредната кална атака срещу доброто ми...
БОЕЦ: Открихме база на "Вагнер" на Витоша, МВР мълчи
Линдзи Вон претърпя спешна операция след фрактура на пистата...
Пенчо Милков: Тече поредната кална атака срещу доброто ми...