Подлагат на полиграф близките на изчезналия Николай

1
Психолози се включват в издирването на детето със Синдром на Даун
Психолози се включват в издирването на детето със Синдром на Даун Снимка: Личен архив

Психолози се включват в издирването на детето със Синдром на Даун

Разследващите предприемат нови мерки в издирването на 13-годишния Николай, който е със Синдром на Даун. Близки и роднини на момчето ще бъдат подложени на изследване с полиграф, съобщиха от разследващия екип.

Тестът с детектор на лъжата е част от разширяващото се разследване, в което вече участват и психолози. Целта е да бъдат проверени всички възможни версии за изчезването на детето.

Използването на полиграф е стандартна процедура при подобни случаи и цели да подпомогне работата на разследващите", поясниха от екипа по издирването.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари