Пиян шофьор се удари в патрулка на КАТ
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Пиян шофьор удари патрулен автомобил на Пътна полиция в София през изминалата нощ, предаде БНР.
Инцидентът е станал на булевард "Черни връх", докато полицаите са проверявали друга кола. Водачът е задържан.
Пробата с дрегер на шофьора е показала близо два промила алкохол. Той се е движил със загасени фарове на автомобила си около полунощ по булеварда, загубил е контрол над колата и е ударил полицейския автомобил.
Няма пострадали при инцидента. По случая е образувано досъдебно производство.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия