Печелившите участници в томболата на Енерго Про
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Печелившите участници в томболата на ЕНЕРГО-ПРО в рамките на кампанията „Плащайте чрез директен дебит и спечелете“ бяха изтеглени на 15 ноември 2016 г.
Тегленето се извърши в присъствието на нотариус в административната сграда на компанията.
Регистриралите услугата до 15 октомври участваха за спечелването на iPhone 6S, 43” LED телевизор, микровълнова фурна и 20 ваучера за верига хипермаркети за техника на стойност 50 лева.
Имената и клиентските номера на печелившите са обявени на сайта на ЕНЕРГО-ПРО в секция Кампании. Условието за участие в томболата беше клиентите да са заявили плащане чрез директен дебит в своята банка и да нямат просрочени задължения. Ползването на услугата предлага удобен начин за погасяване на месечните задължения за електроенергия и намалява риска от забавяне на плащанията.
Печелившите участници могат да получат наградите си от 22.11.2016 г. в най-близкия до мястото им на потребление "Център за обслужване на клиенти на ЕНЕРГО-ПРО".
За допълнителна информация, както и за актуализация на своите данни, клиентите могат да се обърнат към специалистите на компанията на имейл адрес: [email protected], на денонощния телефон 0700 1 61 61 или в клиентските центрове на компанията.
























Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...
Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...