Патрулка и БМВ катастрофираха на кръстовище в София
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Валежите и хлъзгавата настилка вероятно допринесли за инцидента в квартал "Надежда"
Катастрофа между полицейски автомобил и БМВ е станала на кръстовище на булевард "Хан Кубрат" в столичния квартал "Надежда". Снимки от инцидента бяха публикувани във Facebook групата "Катастрофи в София", предизвиквайки множество реакции сред потребителите.
"Чу се страшен удар. Надявам се всички да са добре!", коментира очевидец на инцидента в социалните мрежи.
Според първоначалната информация катастрофата е станала на оживено кръстовище, през което преминават и превозни средства на градския транспорт. При сблъсъка въздушните възглавници на служебния автомобил са се отворили, което предполага сериозна сила на удара.
Инцидентът е усложнен от валежите в района, които са направили пътната настилка хлъзгава, което е възможна допълнителна причина за сблъсъка.
Към момента няма официална информация за пострадали полицаи или граждани при инцидента. Органите на реда вероятно ще извършат пълно разследване на обстоятелствата, довели до катастрофата.























