Пълен списък на депутатите в 47-ото Народно събрание
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
От 19 МИР - Русе влизат 8 народни представители
Благоевград, 01 МИР - 11 м.
Продължаваме промяната-3 м.
Андрей Атанасов Гюров Владимир
Славев Табутов
Екатерина Кирилова Димитрушева
ГЕРБ-СДС-3 м.
Росен Димитров Желязков
Стефан Апостолов Апостолов
Костадин Томов Стойков
ДПС-2 м.
Делян Славчев Пеевски
Халил Реджепов Летифов
БСП-1 м.
Георги Георгиев Михайлов
“Има такъв народ”-1 м.
Виктория Димитрова Василева
Демократична България-1 м.
Иван Йорданов Димитров
Бургас 02 МИР - 14 м.
Продължаваме промяната
Константин Живков Бачийски
Христо Симеонов Симеонов
Димитър Михайлов Ташев
Милко Асенов Пенев
ГЕРБ-СДС
Любен Любенов Дилов
Жечо Дончев Станков
Деница Пламенова Николова
ДПС
Севим Исмаил Али
Ешереф Кязим Ешереф
Фатме Хасан Рамадан
БСП
Петър Георгиев Кънев
ИТН
Ивайло Ванев Вълчев
Демократична България - 2 м
Ивайло Николаев Мирчев
Възраждане
Цончо Томов Ганев
Варна, 03 МИР - 15 м.
Продължаваме промяната - 5 м.
Даниел Максим Лорер
Антон Йорданов Тонев
Калоян Тонев Икономов
Снежана Великова Апостолова
Благовест Чанев Белев
ГЕРБ-СДС-4 м.
Костадин Георгиев Ангелов
Славена Димитрова Точева
Красен Кирилов Кралев
Павел Алексеев Христов
ДПС - 1 м.
Ерджан Себайтин Ебатин
БСП -1 м.
Корнелия Петрова Нинова
ИТН - 2 м.
Филип Маринов Станев
Александър Атанасов Александров
Демократична България - 1 м.
Стоян Александров Михалев
Възраждане - 1 м.
Костадин Тодоров Костадинов
Велико Търново,04 МИР - 8 м
Продължаваме промяната - 2 м.
Йордан Ивов Терзийски
Милен Илиев Матеев
ГЕРБ-СДС-2 м.
Костадин Георгиев Ангелов
Димитър Стойков Николов
ДПС - 1 м.
Делян Славчев Пеевски
БСП - 1 м.
Явор Руменов Божанков
ИТН - 1 м.
Андрей Иванов Чорбанов
Възраждане - 1 м.
Елена Цонева Гунчева
Видин, 05 МИР - 5 м.
Продължаваме промяната - 1м.
Петър Любенов Миланов
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Росица Любенова Кирова
ДПС - 1 м.
Станислав Анастасов
БСП - 1 м.
Филип Стефанов Попов
ИТН - 1 м.
Иво Георгиев Атанасов
Враца, 06 МИР - 6 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Деница Димитрова Симеонова
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Петя Цветанова Аврамова
Красен Георгиев Кръстев
ДПС - 1 м.
Цветан Иванов Енчев
БСП - 1 м.
Александър Тихомиров Симов
ИТН -1 м.
Георги Станчев Георгиев
Габрово, 07 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Яна Веселинова Балникова
ГЕРБ-СДС- 1 м.
Томислав Пейков Дончев
ДПС - 1 м.
Юсеин Хасанов Вейселов
Възраждане - 1 м.
Даниел Петров Петров
Добрич, 08 МИР - 6 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Йорданка Яникова Костадинова
Галина Събева Георгиева
ГЕРБ-СДС -1 м.
Деница Евгениева Сачева
ДПС -1 м.
Хасан Ахмед Адемов
БСП -1 м.
Мая Йорданова Димитрова
ИТН - 1 м.
Филип Маринов Станев
Кърджали, 09 МИР - 5 м.
ДПС - 4 м.
Мустафа Сали Карадайъ
Мукаддес Юсуф Налбант
Байрам Юзкан Байрам
Адлен Шукри Шевкед
Възраждане - 1 м.
Георги Николаев Георгиев
Кюстендил, 10 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната -1 м.
Георги Николаев Стамов
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Христо Богомилов Терзийски
БСП - 1 м.
Бойко Любомиров Клечков
ИТН - 1 м.
Виктория Димитрова Василева
Ловеч, 11 МИР - 5 м.
ДПС - 1 м.
Станислав Димитров Анастасов
ИТН -1 м.
Любомир Антонов Каримански
Продължаваме промяната - 1 м.
Искрен Цветославов Арабаджиев
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Николай Нанков Нанков
БСП - 1 м.
Вяра Емилова Йорданова
Монтана, 12 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Инна Владимирова Иванова
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Ирена Методиева Димова
ДПС -1 м.
Димитър Иванов Аврамов
БСП - 1 м.
Ирена Атанасова
ИТН - 1 м.
Пламен Николаев Абровски
Пазарджик, 13 МИР - 9 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Ивайло Валентинов Шотев
Петър Николаев Куленски
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Екатерина Захариева
Стефан Мирев
ДПС -1 м.
Йордан Кирилов Цонев
БСП - 1 м.
Драгомир Велков Стойнев
ИТН -1 м.
Станислав Светозаров Балабанов
ДБ - 1 м.
Антоанета Димитрова Цонева
Възраждане - 1 м.
Стоян Николов Таслаков
Перник, 14 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Никола Георгиев Минчев
ГЕРБ-СДС -1 м.
Кирил Миланов Ананиев
ДПС- 1 м.
Александър Несторов Несторов
Демократична България - 1 м.
Зорница Велинова Стратиева
Плевен, 15 МИР - 9 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Иван Маркос Христанов
Стоил Мирославов Стоилов
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Валери Пламенов Лачовски
Десислава Цветанчова Трифонова
ДПС - 1 м.
Марио Киров Рангелов
БСП - 2 м.
Румен Василев Гечев
Илиян Славейков Йончев
ИТН - 2 м.
Радостин Петев Василев
Александър Велиславов Тодоров
Пловдив град, 16 МИР - 11 м.
Продължаваме промяната - 4 м.
Кирил Петков Петков
Христо Йорданов Даскалов
Росен Добрев Костурков
Александър Николаев Ракшиев
ГЕРБ-СДС - 3 м.
Бойко Методиев Борисов
Иван Борисов Тотев
Радомир Петров Чолаков
БСП - 1 м.
Кристиан Иванов Вигенин
ИТН - 1 м.
Тошко Йорданов Хаджитодоров
Демократична България - 1 м.
Христо Любомиров Иванов
Възраждане - 1 м.
Елена Цонева Гунчева
Пловдив-област, 17 МИР - 11 м.
Продължаваме промяната - 3 м.
Росен Добрев Костурков
Гергана Кузманова Данева
Стою Теодоров Стоев
ГЕРБ-СДС - 3 м.
Дани Стефанова Каназирева
Младен Николов Шишков
Иван Йовков Червенков
ДПС - 1 м.
Рамадан Байрам Аталай
БСП - 2 м.
Веска Маринова Ненчева
Манол Трифонов Генов
ИТН - 1 м.
Тошко Йорданов Хаджитодоров
Възраждане - 1 м.
Ангел Жеков Георгиев
Разград, 18 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Марин Шишев Шишев
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Десислава Вълчева Атанасова
ДПС - 2 м.
Ахмед Реджебов Ахмедов
Ихсан Халил Хаккъ
Русе, 19 МИР - 8 м.
Продължаваме промяната - 3 м.
Николай Йорданов Събев
Рена Енчева Стефанова
Велико Митков Минков
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Десислава Вълчева Атанасова
Михаил Петков Илиев
ДПС - 1 м.
Ализан Нихат Яхова
БСП - 1 м.
Крум Костадинов Зарков
ИТН - 1 м.
Светлин Костов Стоянов
Силистра, 20 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Стоян Иванов Георгиев
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Тодор Стаматов Тодоров
ДПС - 2 м.
Джевдет Ибрям Чакъров
Гюнер Нихат Ахмед
Сливен, 21 МИР - 6 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Татяна Славова Султанова-Сиева
Георги Йорданов Гвоздейков
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Десислава Жекова Танева
Мария Щерева Белова
БСП - 1 м.
Атанас Зафиров Зафиров
ИТН - 1 м.
Ивайло Ванев Вълчев
Смолян, 22 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Михал Григоров Камбарев
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Красимир Митков Събев
ДПС - 1 м.
Хайри Реджебов Садъков
Демократична България - 1 м.
Зарко Филипов Маринов
София, 23 МИР - 16 м.
Продължаваме промяната - 6 м.
Асен Васков Василев
Настимир Ананиев Ананиев
Иван Маркос Христанов
Венко Николов Сабрутев
Васил Стефанов Стефанов
Пламен Петров Шалъфов
ГЕРБ-СДС - 4 м.
Румен Димитров Христов
Асен Георгиев Балтов
Александър Руменов Ненков
Александър Койчев Иванов
БСП - 1 м.
Христо Танчев Проданов
ИТН - 1 м.
Николай Стефанов Радулов
Демократична България - 1 м.
Атанас Петров Атанасов
Георги Йорданов Ганев
Антоанета Димитрова Цонева
Възраждане - 1 м.
Николай Георгиев Дренчев
София, 24 МИР - 12 м.
Продължаваме промяната - 4 м.
Кирил Петков Петков
Лена Здравкова Бориславова
Никола Георгиев Минчев
Радостина Александрова Ценова
ГЕРБ-СДС - 3 м.
Даниел Павлов Митов
Тома Любомиров Биков
Евгения Бисерова Алексиева
БСП - 1 м.
Георги Страхилов Свиленски
ИТН - 1 м.
Ива Митева Йорданова-Рупчева
Демократична България - 2 м.
Владислав Панчев Панев
Мартин Димитров Димитров
Възраждане - 1 м.
Петър Николаев Петров
София, 25 МИР - 14 м.
Продължаваме промяната - 5 м.
Христо Христов Петров
Калина Бориславова Константинова
Венеция Огнянова Нецова-Ангова
Искрен Николаев Митев
Цветелина Калинова Симеонова-Заркин
ГЕРБ-СДС - 4 м.
Бойко Методиев Борисов
Христо Георгиев Гаджев
Анна Василева Александрова
Лъчезар Богомилов Иванов
БСП - 1 м.
Корнелия Петрова Нинова
ИТН - 1 м.
Андрей Николаев Михайлов
Демократична България - 2 м.
Елисавета Димитрова Белобрадова
Александър Димитров Симидчиев
Възраждане - 1 м.
Костадин Тодоров Костадинов
София-област, 26 МИР - 8 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Александър Димитров Дунчев
Юрий Олегов Козлов
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Младен Найденов Маринов
Николина Панайотова Ангелкова
ДПС - 1 м.
Цветан Иванов Енчев
БСП - 1 м.
Иван Ивайлов Ченчев
ИТН - 1 м.
Андрей Иванов Чорбанов
Демократична България - 1 м.
Божидар Пламенов Божанов
Стара Загора, 27 МИР - 11 м.
Продължаваме промяната - 3 м.
Радослав Стефанов Рибарски
Атанас Димитров Михнев
Радослав Красенов Василев
ГЕРБ-СДС - 3 м.
Красимир Георгиев Вълчев
Маноил Минчев Манев
Илиана Петкова Жекова
ДПС - 1 м.
Халил Реджепов Летифов
БСП - 1 м.
Георги Янчев Гьоков
ИТН - 1 м.
Тихомир Гочев Тенев
Демократична България - 1 м.
Атанас Владиславов Славов
Възраждане - 1 м.
Искра Михайлова Михайлова
Търговище, 28 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Александра Стефанова Милчева
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Теменужка Петрова Петкова
ДПС - 2 м.
Джейхан Хасанов Ибрямов
Имрен Исметова Мехмедова
Хасково, 29 МИР - 8 м.
Продължаваме промяната - 2 м.
Асен Васков Василев
Атанас Петров Атанасов
ГЕРБ-СДС - 2 м.
Делян Александров Добрев
Георги Тенев Станков
ДПС - 2 м.
Сезгин Юсеин Мехмед
Мюмюн Сали Мюмюн
БСП - 1 м.
Владимир Маринов Маринов
ИТН - 1 м.
Силви Кирилов Петров
Шумен, 30 МИР - 6 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Антония Кънчева Димитрова
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Красимир Георгиев Вълчев
ДПС - 2 м.
Мустафа Сали Карадайъ
Хамид Бари Хамид
БСП - 1 м.
Иван Валентинов Иванов
ИТН - 1 м.
Пламен Николаев Николов
Ямбол, 31 МИР - 4 м.
Продължаваме промяната - 1 м.
Мирослав Николаев Иванов
ГЕРБ-СДС - 1 м.
Димитър Ангелов Иванов
БСП - 1 м.
Кристиан Иванов Вигенин
Възраждане - 1 м.
Никола Ангелов Димитров
*Народните представители, които са избрани от два района, имат срок до петък да изберат откъде ще влязат в парламента, като така ще освободят място за следващия в съответната листа, пише вестник Труд.
Доналд Туск: Руското нахлуване в Украйна постави началото на...
Извършиха аборт на жена по погрешка
Десантни кораби от Северния флот на Русия са навлезли в...
Десантни кораби от Северния флот на Русия са навлезли в...
Жителка на Кюстендил: Изнасят плодородна почва, за да строят...