Отровното трио: Няма раздор между нас, но има информационна война срещу народа
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

По-сплотени сме от всякога.
С тези думи „Отровното трио“ опроверга медийни публикации, които от преди ден започнаха да пишат, че сред тримата водачи на протеста е настъпил раздор.
Във Фейсбук триото написа: „Срещу народа се води гнусна информационна война, която залива всички с жалки фейкове обслужващи тиквите и каскетите. За ужас на мутрите, в триото сме по-сплотени от всякога и винаги ще бъдем.
Велико Народно Въстание III, 22.09“.
Велислав Минеков отделно коментира в социалните мрежи: „Желанието за раздор в триото нито е било, нито ще се състои.
Не се докосвайте до пеевските боклуци, те са заразни.
Продължаваме със същата ярост.
Тази вечер ви очаквам на площада“.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия