Откритият мъртъв мъж в Пловдив се е самонаранил?
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Служители от ОД на МВР-Пловдив изясняват обстоятелствата около смъртта на 40-годишен мъж, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Сигналът за открития в безпомощно състояние мъж в парка "Бунарджика" е подаден късно снощи. Той е откаран в болница, където по-късно е починал.
От огледа и при аутопсията е установено, че няма данни за насилие, смъртта най-вероятно е настъпила от самонаранявания.
Предстои материалите да бъдат внесени в Окръжната прокуратура в Пловдив.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%