Опустошителни наводнения удавиха 8 човека
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
8 души загинаха заради опустошителните наводнения в американския щат Тексас, съобщава телевизия CBS.
Стотици къщи са разрушени, а хиляди са евакуирани заради природното бедствие.
Припомняме, че вчера американският град Хюстън обяви извънредно положение заради обилните валежи, които предизвикаха огромни наводнения. Бедствието е отнело живота на пет души.
Според метеоролозите падналите в понеделник количества дъжд в четвъртия по големина град в Съединените щати са исторически. Около 70 000 души са без електричество, а повече от 1000 жилища са наводнени.
Властите излязоха с изявление, в което призовават местните жители да не шофират в бързотечащите води от придошлите реки.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“