Обявиха за персона нон грата уличения в шпионаж руски дипломат
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Уличеният за шпионин руски дипломат в София е обявен за персона нон грата, научава NOVA от източници в МВнР.
Причината е, че дипломатът не е напуснал България, както беше съобщено в понеделник. Днес на дипломата му е била връчена нота, че не е желан у нас и има 24 ч. да напусне България.
За случая се разбра в понеделник, когато от прокуратурата съобщиха, че първи секретар от посолството на Русия е действал като шпионин в България от почти една година. Засега името на дипломата не е обявено официално.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...