Обраха стотинките от кафе автомат в квартал "Родина"

0
Престъплението е извършено на 17 срещу 18 февруари
Престъплението е извършено на 17 срещу 18 февруари

В Първо РУ е започнато разследване по сигнал за разбити кафемашини на ул. "Шипка" в гр. Русе.

Заявено е, че престъплението е извършено на 17 срещу 18 февруари, като са повредени метални капаци на монетни механизми.

Според посоченото от потърпевшите, липсвали монети само от едната машина, на обща стойност за 85.50 лв, и са нанесени щети за още около 60 лв.  

По случая е образувано досъдебно производство.    

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари