Обраха стотинките от кафе автомат в квартал "Родина"
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 1

В Първо РУ е започнато разследване по сигнал за разбити кафемашини на ул. "Шипка" в гр. Русе.
Заявено е, че престъплението е извършено на 17 срещу 18 февруари, като са повредени метални капаци на монетни механизми.
Според посоченото от потърпевшите, липсвали монети само от едната машина, на обща стойност за 85.50 лв, и са нанесени щети за още около 60 лв.
По случая е образувано досъдебно производство.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия