Обраха "Ситроен" в квартал "Дружба"
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Кражба от товарен автомобил “Ситроен” в жк “Дружба” разследват в Първо РУ.
За времето от 14:30 ч. на 12 декември до 16:30 ч. на следващия ден е било взломено триъгълното ветроупорно стъкло на предна дясна врата на превозното средство и е откраднат акумулатор.
Щетата е заявена за около 200 лева.
На местопроизшествието е извършен оглед и по случая е заведено досъдебно производство за престъпление по чл. 195, ал. 1, т. 3 от НК.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат