Обраха бижутерия на улица "Александровска"
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

На 28.12.2015г. в Първо РУ на МВР - Русе е постъпило съобщение от частен СОТ, че в 02:59 часа е имало нарушение на охранявания от тях обект - магазин за продажба на сребърна бижутерия и сувенири, намиращ се в гр.Русе на ул.“Александровска“.
Установено е, че е взломена входната врата на магазина и е извършена кражба на неустановено за момента количество, видове и стойност сребърни бижута.
По случая е образувано досъдебно производство по описа на ОДМВР - Русе.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...