Обраха апартамент на булевард "Гоце Делчев"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

36-годишен е задържан по сигнал за кражба от апартамент в Русе.
Срещу него е започнато бързо производство. Вчера, 27 януари, около 15:20 часа в полицията е постъпил сигнал от гражданин за извършване кражба от апартамент на бул. Гоце Делчев в Русе.
Към адреса са изпратени служители от „Групата за охрана на обществения ред“ при Първо РУ. На място, непосредствено след извършване на кражба от апартамента, е бил задържан млад мъж с вещи, натоварени в количка.
Полицаите са установили множество ел. кабели с различна дължина и сечение, комплект кабели за ел. ток, хидрофорна помпа, лаптоп.
На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на полицията. Щетата, заявена от потърпевшия, е на стойност за около 5 000 лв. Установена е самоличността на заловения мъж, 36-годишен русенец. Той е задържан за срок до 24 часа по ЗМВР. Срещу него е образувано бързо производство по описа на Първо РУ, за престъпление по чл. 195, ал. 1 от НК.
Работата по случая продължава.























ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети
Румен Радев: Европа не може да победи ядрената сила Русия
КЗП удари голяма верига магазини заради фалшиви промоции
КЗП удари голяма верига магазини заради фалшиви промоции
ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети