Нямало боклуци в Дунава, погледнете за какво става дума!
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 14

Замърсяване на водите на река Дунав в района на бившето КТМ край Русе.
За това алармира жител на Мартен. Румен Георгиев споделя, че е отишъл на брега на реката днес, за да си почине от работната седмица, да лови риба и да се наслаждава на природата, но е посрещнат от неприятна гледка - мръсотии, плуващи навсякъде във водата.
"Нямало боклуци в Дунава....погледнете за какво става дума....Къде са институциите, които трябва да си свършат работата? Намирам се на около 200 м от бившето КТМ, викам ще дойда да си почина на Дунава. Понеже нас никой не ни замърсява, въздухът ни е чист, няма отрови, а налице какво виждам? Пак ще попитам, къде са институциите, къде са кметовете? Колко години трябва да продължава това нещо? Не забравяйте, мартенчани, в сряда отново ще има автопоход заради това замърсяване. Възмутени сме от това нещо. Това нещо не трябва да се търпи...", гневи се Румен.





















Румен Радев разпореди разследване срещу търговските вериги
Румяна Ченалова: НАП и КЗП абдикираха от контрола над цените
Туристи платиха 35 лева за редена салата в Созопол
Таксиметровият синдикат настоява за защитен статус на...
Румен Драганов: Държавата трябва да плаща почивките на...