Няколко села остават без ток в Русенско
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Бюлетин за планови прекъсвания на територията област Русе
Електроразпределителното дружество уведоми за предстоящи планови прекъсвания на електрозахранването в област Русе през следващите дни.
На 22 януари 2025 година са планирани две краткотрайни прекъсвания в град Борово - от 8:00 до 8:30 часа и от 16:00 до 16:30 часа. Според информацията от дружеството, смущенията ще засегнат абонатите, захранвани от трафопостове 12, 13, трафопост "ТКЗС" и трафопост "Военен". В същите часови интервали ще бъде засегнато и село Батишница, трафопост "Дунапрен".
Продължителни ремонтни дейности
В периода от 17 до 24 януари 2025 година ще има ежедневни прекъсвания от 8:30 до 9:00 часа и от 16:00 до 16:30 часа в няколко населени места:
- Село Обретеник - трафопост 3
- Село Екзарх Йосиф - всички трафопостове, включително "ТКЗС" и "Кравеферма"
- Село Голямо Абланово - всички трафопостове, включително "ТКЗС" и "Бетонов възел"
- Село Батин - всички трафопостове, включително "Енерго", "Остров" и "БТК"
Целодневни прекъсвания в село Бъзовец
От 20 до 24 януари 2025 година, в часовете от 9:00 до 16:30 часа, ще бъде прекъснато електрозахранването в село Бъзовец. Засегнати ще бъдат абонатите от трафопост 2, клон А, които се намират на улиците "Пеню Пенев", "Никола Вапцаров" и "Георги Димитров".