Намериха изчезналите в четвъртък деца
- Редактор: Калоян Добрев
- Коментари: 0
Не се знае къде са се намирали децата през тези две нощи.
Намериха трите деца от дом за сираци в София, които изчезнаха в четвъртък, предаде Нова телевизия. Те са били настанени в „Дом за деца от семеен тип” в квартал "Люлин".
Децата - момче на 13 години и две момичета - на 13 и 14 години, бяха обявени за издирване в петък. Досега те никога не са създавали проблеми, нито пък са давали признаци, че възнамеряват да бягат.

























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат