Наглостта на "копърките" прераства в агресия
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 3
Наглостта на "копърките" продължава. Неотдавна екип на „Господари на ефира” показа фирма, която извозваше пътници за 70 лева от Летище София до квартал „Младост”.
Сега екип на предаването отиде пред Министерството на транспорта, за да отрази протест на служителите на фирмата „СК Стилтранс”, според които им „взимат хляба”.
Той бе посрещнат с груби и цинични думи, бутане и заплахи от протестиращите. Чуха се епитети като „боклуци”, „нещастници”, „мърши” и други подобни.
Гледайте какво точно се случи във видеото!
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра