Надупчиха гумите на автомобил в квартал "Здравец"

0
Вандализмът е станал през нощта между 13 и 14 февруари
Вандализмът е станал през нощта между 13 и 14 февруари Снимка: Архив

Полицията разследва умишлено увреждане на автомобил след сигнал от потърпевш собственик

Служители на Второ РУ в Русе работят по изясняването на случай на умишлено увреждане на лек автомобил "Фолксваген". Инцидентът е станал в района на управлението, а собственикът е подал официално заявление за нанесените щети, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Русе.

Потърпевшият е сигнализирал, че посегателството е извършено в интервала между 20:00 часа на 13 февруари и 07:00 часа на следващата сутрин. Неизвестно лице е надупчило и четирите гуми на автомобила, докато той е бил паркиран.

Започнала проверка

От полицията уточниха, че на място е извършен оглед и по случая вече е започната проверка. Разследващите търсят евентуални свидетели или записи от камери в района, които биха могли да насочат към извършителя.

По случая е регистрирано заявление и се води разследване, потвърдиха от пресцентъра на полицията в Русе.

Проблемът с безопасността

Подобни актове на вандализъм не са прецедент в крайдунавския град, като често остават неразкрити поради липсата на достатъчно осветление и видеонаблюдение в междублоковите пространства. Собствениците на автомобили в Русе изразяват нарастващо безпокойство от липсата на сигурност за превозните си средства през нощните часове.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Заради 99% от политиците, останалите имат лоша репутация!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари