МВР взе мерки за закриването на мотосезона в Русе.
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 2

Полицията е взела мерки относно предстоящото закриване на мотосезона в Русе.
Областната дирекция на МВР в Русе е създала необходимата организация за обезпечаване на пътната безопасност и обществения ред по време на предстоящото закриване на активния мотосезон за тази година, което ще се състои утре в крайдунавския град, съобщават от полицията.
Мотористите ще поставят началото на традиционната почетна обиколка на града утре по обед от Парка на младежта в Русе. По този повод са проведени традиционните срещи с представители на местните мотоклубове, като с тях са уточнени маршрутите на придвижване - с оглед опазване на пътната безопасност. Обсъдени са и планираните събития.
Придвижването на колоната, както всяка година, ще бъде придружено от полицейски екипи и ще се създаде необходимата организация за регулиране на движението и извършване на охранителни дейности в обозначените райони.





















Николай Попов: Това е Васко, един от джигитите, които...
"Еко Русе Груп" продължава миенето на булеварди и улици
НАТО подготвя помощ за Украйна в размер на 70 милиарда евро
Здравко Василев: По морето ще останат само банички и дюнери
Румен Христов: Бюджетът се бави много