МВР - Русе издирва собственика на изгубен телефон

0

Устройството е открито на улица "Чавдар Войвода"

От Областната дирекция на МВР - Русе съобщават, че търсят собственика на мобилен телефон Redmi, който е бил изгубен в града. Устройството е намерено на 27 април 2026 година от гражданин в района на улица "Чавдар Войвода" и е предадено на органите на реда.

Условия за получаване

В момента апаратът се съхранява в сградата на МВР - Русе на булевард "Генерал Скобелев" 49. За да си го получи обратно, собственикът трябва да посети дирекцията и да удостовери, че устройството е негово. Това може да бъде направено чрез успешно отключване на телефона на място с въвеждане на ПИН код, парола или графичен ключ.

Необходими документи

От полицията в Русе уточняват, че при предаването ще бъде изискан документ за самоличност. Препоръчително е да се представи и документ, доказващ собствеността, като например гаранционна карта или оригинална кутия с IMEI номер, ако гражданинът разполага с такива. В случай че притежателят не бъде установен в рамките на законоустановения срок, телефонът ще бъде предаден на Община Русе съгласно действащата нормативна уредба.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Скъпи, докторът ми каза, че имам нужда от смяна на климата!

- Пак изкара късмет ма, утре го дават рязко захлаждане.

Нови коментари