Митко, благодаря ти!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
"Това е Митко, както той се нарече или Димитрий, създателя на групата'' Стоп вандал!- Варна"
Митко безвъзмездно боядисва фасади нарисувани с графити и отстранява грозни обяви! Митко е руснак, живеещ във Варна.
Тази сутрин бях изумена от ентусиазма на този млад човек!
Фасадата на сградата където е кабинета ми е без графити, а днес в бяло боядисва под прозорците!
Предложих да си платя поне боята, а той скромно ми каза...."само ако искате!"
Естествено, че искам! А той пак скромно ми каза.."10лв"
А мен ме е срам, че това не го направих аз, не го направи и ръководството на входа, а моят жалък опит да спонсорирам малко повече инициативи на Митко, не ме прави герой!
Героят е той самият!!!
Благодаря ти !!!"
Автор: Антоанета Димитрова, Фейсбук

























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...