Министър Димитров: МОСВ не определя цената на водата
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

По повод разпространена в някои сайтове фалшива новина, касаеща цената на водата в България, министърът на околната среда и водите Емил Димитров опровергава спекулативни твърдения.
Това съобщиха от пресцентъра на Министерството.
"Уважаеми митингуващи, стачкуващи и недоволни от всякакви проблеми. Никой не оспорва вашето право да имате различно мнение и да го публикувате и коментирате. Но моля да не лъжете от мое име обществеността относно водна криза и цена на водата!
МОСВ няма отношение и никога не е имало към определянето на цената на водата за питейно-битово водоснабдяване в България. Тя се определя от Комисията за енергийно и водно регулиране и не е работа на Министерството на околната среда и водите да коментира и определя цени. Каквато и да е цената сега и за в бъдеще в България тя няма да се решава от МОСВ", заяви министърът.
























Започна монтажът на първите подземни контейнери в Русе
Йордан Господинов: Производството на риба намаля с 1000 тона...
Започна монтажът на първите подземни контейнери в Русе
Индийски учител плува до работа, за да избегне...
Пенсионер от Сливо поле: Ще разделя коледната добавка на...