Мини количка отвори кратер в асфалта

0

Огромна дупка се появи на пътното платно на ул. "Резбарска" в столичния квартал "Хаджи Димитър".

Ямата на пътя е забелязана за първи път вчера привечер около 20 часа. По думите на свидетели асфалтовия път пропаднал, след като по него минал лек автомобил "Смарт".

Ровът е с диаметър над един метър, а освен това е дълбок близо 1,5 метра. Ден преди този случай автомобил "Фолксваген" пропадна в гигантска яма на пътя край Варна и беше изваден от случайни минувачи.

Източник: БЛИЦ
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари