Мини количка отвори кратер в асфалта
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Огромна дупка се появи на пътното платно на ул. "Резбарска" в столичния квартал "Хаджи Димитър".
Ямата на пътя е забелязана за първи път вчера привечер около 20 часа. По думите на свидетели асфалтовия път пропаднал, след като по него минал лек автомобил "Смарт".
Ровът е с диаметър над един метър, а освен това е дълбок близо 1,5 метра. Ден преди този случай автомобил "Фолксваген" пропадна в гигантска яма на пътя край Варна и беше изваден от случайни минувачи.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат