Мъж скочи пред влак във Враца

3

Човек е скочил на релсите под влака във Враца.

Тежкият инцидент е станал преди минути близо до надлеза при КАТ в областния град, информира агенция BulNews. 

Мъжът е изчакал да приближи влакът за Видин и скочил под него. Машинистът видял в последния момент самоубиеца и опитал да спре локомотива, но не успял.  

Тежката машина буквално размазала човека. По неофициална информация той е ром и се казва Владислав.

Две линейки и четири полицейски патрула пристигнаха на мястото на самоубийството. Там е и екип дежурни дознатели от районното управление. Районът е отцепен и вървят процесуално-следствени действия.

Източник: BulNews
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари