Мъж скочи пред влак във Враца
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1
Човек е скочил на релсите под влака във Враца.
Тежкият инцидент е станал преди минути близо до надлеза при КАТ в областния град, информира агенция BulNews.
Мъжът е изчакал да приближи влакът за Видин и скочил под него. Машинистът видял в последния момент самоубиеца и опитал да спре локомотива, но не успял.
Тежката машина буквално размазала човека. По неофициална информация той е ром и се казва Владислав.
Две линейки и четири полицейски патрула пристигнаха на мястото на самоубийството. Там е и екип дежурни дознатели от районното управление. Районът е отцепен и вървят процесуално-следствени действия.



























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%