Мъж с маска разби закусвалня в София

0
Записи от охранителни камери показват действията на извършителя
Записи от охранителни камери показват действията на извършителя

Записи от охранителни камери показват действията на извършителя

Неизвестен извършител с прикрито лице е проникнал незаконно в закусвалня в столицата през нощта. Инцидентът е станал в ранните часове на 5 март.

Охранителните камери са заснели как мъж, облечен изцяло в черно и с маскирано лице, се доближава предпазливо до входната врата на заведението. След внимателен оглед на обстановката, той се насочва към бравата, използвайки някакъв продълговат предмет, за да отключи.

След успешното проникване, нарушителят започва да претърсва района около касата на обекта. Записите от охранителното видео ясно показват действията му в помещението.

Силвия Бикова, която е споделила видеозаписа, е отправила публично запитване: "Някой да го разпознава?" Все още няма информация дали извършителят е успял да отнеме нещо от заведението.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари