Мъж катастрофира тежко на отбивка, която свършва в нищото

0
Шофьорът прелетял двайсетина метра и се забил в могила, застанала на пътя му
Шофьорът прелетял двайсетина метра и се забил в могила, застанала на пътя му Видео: Нова телевизия

Мъж остана без кола след тежка катастрофа на отбивка, която свършва в нищото.

Водачът прелетял двайсетина метра и се забил в могила, застанала на пътя му.

Оказва се обаче, че катастрофата е станала на ничий път, алармира Нова телевизия.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари