Мъж изгоря в автомобила си след катастрофа край Девня

0
Колата се е блъснала в бетонна конструкция
Колата се е блъснала в бетонна конструкция Снимка: Архив

Колата се е блъснала в бетонна конструкция

Шофьор от Добричко загина на място, след като изгоря в лекия си автомобил при тежка катастрофа край девненското село Генерал Киселово, съобщават от пресцентъра на ОДМВР - Варна. Сигналът за тежкия пътен инцидент е подаден на спешния телефон 112 тази нощ в 3:33 часа.

Сблъсък в бетонна конструкция

По първоначални данни автомобилът е катастрофирал, след като се е блъснал в бетонна конструкция извън пътното платно. В резултат на силния удар превозното средство се е обърнало по таван и веднага е избухнало в пламъци.

Потушаване на огъня

На мястото на произшествието незабавно са пристигнали екипи на пожарната и служители от РУ - Девня. След като огнеборците са потушили лумналия пожар, в купето е открито безжизненото тяло на шофьора.

Жертва без спътници

При тежкия инцидент в превозното средство не е имало други пътници. От полицията потвърдиха, че починалият мъж е жител на област Добрич. Предстои да бъдат изяснени точните причини, довели до инцидента, както и официалното идентифициране на самоличността на жертвата.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Тате, тате, хайде на площада! Има калайджийски пазар за булки.

- Не, сине. Това са абитуриентки.

Нови коментари