Мъртвият ученик вероятно е изхвърлен от балкона
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 3
Момчето, което тази нощ е намерено мъртво във Варна, е ученик от Първа езикова гимназия, съобщава varnautre.bg.
Детето е било в осми клас. Информацията за намерено тяло на непълнолетно момче беше потвърдена от полицията.
То лежало на тротоара на бул. “Осми приморски блок” пред блока, в който живеело. Според полицията няма данни за насилствена смърт, но предстоят аутопсия и разследване.
Друга е версията на съучениците на починалото момче, които от снощи изказват съболезнования на стената на профила му във Фейсбук.
Според тях 14-годишният Дейман Душев е бил във варненска дискотека в района на “Образцов дом” в петък вечерта.
Там, според тях, някой е сипал наркотично вещество в питието на осмокласника. Той бил в компанията на други – 16-17-годишни – момчета, които също били надрусани.
По-късно те проследили Деймън до дома му, там го пребили и хвърлили безжизненото му тяло от балкона на блока.
Тази версия засега не е потвърдена от разследващите.
От пресцентъра на полицията уточниха само, че “причината за смъртта се установява”.
Дейман Душев е ученик в 8 “Б” кас в Първа езикова гимназия.
Занимавал се е с ММА и дори е печелил медали в свободните боеве.























Борислав Сарафов подаде оставка
Румен Радев събра над 42 000 гласа в Русе
Румен Радев събра над 42 000 гласа в Русе
Николай Витанов: "Черен лебед" изстреля Румен Радев до...
"Прогресивна България" връща фокуса върху "Хемус" и...