Марк Зукърбърг стана татко на момиченце

0

Основателят на „Facebook” Марк Зукърбърг се похвали в социалната мрежа с раждането на второто си дете.

Бебето е момиченце и се казва Огъст, информира Нова телевизия.

Преди по-малко от 10 дни Зукърбърг си взе двумесечен отпуск за раждането на втората си дъщеря. При подобни обстоятелства компанията му дава на служителите си четири месеца отпуск, които могат да се ползват наведнъж или разделно. Зукърбърг планира да отсъства един месец сега и след това целия декември. 

Зукърбърг и Присила Чан се запознават преди близо 14 години като студенти в Харвардския университет. Те се ожениха през пролетта на 2012 г. Дъщеря им Макс се роди през 2015 г.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари