Лятото пристигна във Варна!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Докато някои предпочетоха да се радват на морето като плуват или сърфират, други решиха да използват хубавото време за разходка по плажа.
Фоторепортерът на Медийна група "Черно море" забеляза, че десетки варненци се втурнаха да се забавляват на плажа.
Докато някои предпочетоха да се радват на морето като плуват или сърфират, други решиха да използват хубавото време за разходка по плажа. Вече трети ден отмарящите могат да разчитат на спасители.






























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат