Кръвната проба на Стоян Колев потвърди употреба на кокаин

1
Инфлуенсърът получи обвинение от Районна прокуратура - Пазарджик
Инфлуенсърът получи обвинение от Районна прокуратура - Пазарджик Снимка: Instagram

Инфлуенсърът получи обвинение от Районна прокуратура - Пазарджик

Кръвната проба на инфлуенсъра Стоян Колев за наличие на кокаин е положителна, след като той беше задържан на автомагистрала „Тракия“, съобщават от NOVA.

Прецизирано обвинение

Въз основа на резултатите от химическата експертиза, която категорично показва наличието на наркотични вещества в организма на водача, Районна прокуратура - Пазарджик е прецизирала своето обвинение спрямо него. Резултатът от лабораторния анализ потвърждава първоначалните съмнения на органите на реда.

Предистория на ареста

Инцидентът датира от 16 юни, когато Колев е дал положителен полеви тест за наркотици на пътя. Самата проверка не е била рутинна, а е предизвикана от сигнал на телефон 112.

Случаен гражданин е алармирал спешния център, след като е забелязал, че от люка на движещ се по магистралата автомобил се показва човек с автоматично оръжие в ръце. При последвалите действия на полицията и спирането на превозното средство е установено, че оръжието, с което инфлуенсърът е боравил, е предназначено за еърсофт.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари