Кратери се появиха в земята след труса в Хърватия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
За месец са регистрирани 548 земетресения от над 1 по Рихтер
Огромни дупки в земята се появиха месец след мощното земетресение в Хърватия.
Кратерите са около градовете Сисак и Петриня, които пострадаха най-силно от труса с манитуд 6,4 по Рихтер на 29 декември, информира bTV.
За изминалия месец Европейският средиземноморски сеизмологичен център е регистрирал 548 земетресения от над едно по Рихтер.
Единственият ден без трусове е бил този вторник, 26 януари.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...