Коронавирусът взе нова жертва у нас
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

69-годишна жена от Хисаря, заразена с COVID-19, е починала в пловдивската болница "Каспела", съобщава РЗИ - Пловдив.
Жената е приета в болницата преди десетина дни, но е била със съпътстващи заболявания. Тя е починала днес около 15:00 часа, уточнява Дарик.
Жената е втората жертва на коронавирусната инфекция в Пловдив. С нея починалите в страната вече са 30.
Вчера в УМБАЛ "Пълмед" издъхна 73-годишен мъж от Пещера, който е бил приет в лечебното заведение, след като се влошил. 35 са доказаните заразени в града под тепетата по данни на Министерство на здравеопазването.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК