Корнелия Нинова: Борисов трудно взема трудно завоя на геополитическата промяна

1
Нинова към Борисов: Не можете да давате мандата под наем
Нинова към Борисов: Не можете да давате мандата под наем Видео: Евроком

Нинова към Борисов: Не можете да давате мандата под наем

Председателят на политическа партия "Непокорна България" Корнелия Нинова отправи остри критики към Бойко Борисов в телевизионното предаване "Делници".

"Мандатът не е като гарсониера, за да я дава Борисов под наем", заяви категорично Нинова пред телевизионната аудитория.

Лидерът на "Непокорна България" изрази недоумение относно отношението на председателя на ГЕРБ към Теменужка Петкова, която е част от неговата политическа формация. По думите на Нинова, това е поредният опит на Борисов да избяга от отговорност, което според нея е характерно за политическия му стил.

"Геополитическата промяна не се отразява добре на бившия ни министър-председател. Той взема трудно завоя и се обърква съвсем. Онзи ден го чух да казва, че ГЕРБ е консервативната партия, а те бяха тези, които искаха да приемем Истанбулската конвенция", подчерта Корнелия Нинова.

Председателят на "Непокорна България" определи настоящото правителство като формация, създадена единствено с цел разпределение на властта.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари