Кола се вряза във входа на магазин
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Кола се вряза във входа на голям магазин в шведския град Уларед.
Пострадали са двама души. Те са получили средно тежки наранявания, когато са се опитали да избягат от автомобила, но не са потърсили лекарска помощ.
Инцидентът е станал малко преди 20 ч. местно време, предаде btv.bg.
Причините се изясняват.
Шофьорът е задържан. Той е 65-годишен мъж. Според очевидци е изглеждал объркан след инцидента и може да е имал медицински проблем.
Нанесени са материални щети на магазина.

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат