Катя беше страхотна жена
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Полицията в региона на Пловдив и Пазарджик е на крак, след жестокото убийство в центъра на Пещера.
41-годишната жена е лежала в безпомощно състояние на кръстовището. Пристигналият екип на бърза помощ не успял да спаси живота й. Установени са свидетели на престъплението, пише Traffic News.
В хода на разследването е изяснено, че по всяка вероятност семеен скандал между жертвата и съпруга и е в основата на спречкването и последвалото намушкване. Той е и основният заподозрян за тежкото престъпление. Нападателят е успял да избяга с автомобил.
Полицейски екипи са блокирали от снощи основните пътни артерии в района. Издирването на убиеца продължава.
Съседите на жертвата са потресени от случилото се. Съседка на убитата Катя я описва като кратка и мила жена. Жителите на Пещера все още не могат да си обяснят какво е породило подобна агресия.
























Лъчезар Богданов: Страховете от еврото ще изчезнат за месец
Зрелищна катастрофа на булевард "Липник"
Отпуснаха над 1 милион лева за изтегляне на танкера „Кайрос“
Зрелищна катастрофа на булевард "Липник"
Румен Гечев: Съдът на ЕС може да блокира еврозоната всеки...